Obecna strona jest wersją archiwalną. Aktualna strona Portalu o przeciwdziałaniu handlowi ludźmi dostępna jest pod adresem: www.gov.pl/web/handel-ludzmi
Norway Grands

Znajdź pomoc 

Infolinia dla ofiar

Creative Commons
Wszystkie treści serwisu będące przedmiotem praw autorskich, o ile nie jest to stwierdzone inaczej, są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 3.0 Polska.

A A A

Kampania informacyjna podnosząca świadomość handlu ludźmi

Dodane dnia 21.05.2015

Kampania przygotowana została na podstawie badania Społeczna świadomość zagrożeń związanych z handlem ludźmi i podejmowaniem pracy za granicą 2015, opublikowanego przez MSWiA w październiku.

Kampania podzielona została na dwa etapy. Pierwszy, odbywający się w dniach 8-22 grudnia 2015 r., obejmie emisję spotów w telewizji ogólnopolsiiej i w rozgłośniach radiowych. Etap drugi zaplanowany na luty/marzec 2016 r. również obejmie spoty w telewizji i radiu jednak dodatkowo uzupełniony zostanie akcją billboardową w wybranych województwach. Województwa w których prowadzone będą dodatkowe działania, wybrane zostały ze względu na wysoki wskaźnik migracji oraz wysoką stopę bezrobocia.

Działania przewidziane w ramach kampanii:

  • Kampania billboardowa, prowadzona w miastach powiatowych i miastach na prawach powiatu w  województwach objętych kampanią. W największych miastach uzupełniona zostanie citylightami.
  • Informacje na autobusach PKS i innych przewoźników świadczących międzymiastowe usługi przewozu osób.
  • Produkcja i emisja spotu telewizyjnego i spotu radiowego.
  • Ulotki informacyjne kierowane do uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Więcej informacji na temat kampanii znajdziesz tutaj

Zobacz również:

Komiks dla młodzieży dotyczący handlu ludźmi "Nie jesteś na sprzedaż"

Tagi:

podziel się treścią: